0 Ваша Корзина

Замок Gerda ZN 200

Замок Gerda ZN 200

Наведите на картинку для увеличения

Gerda ZN 200
Цена 860.46  грн
В наличии
+
Способы доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия 6 месяцевГарантия на все купленные товары в нашем инетрнет магазине составляет 6 месяцев

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

Замок накладний Gerda ZN 200, колір графіт. Виробництво Польща

Комплектація:
- 4 лазерні ключі
- зовнішня декоративна накладка
- зворотня планка (для дверей що відкриваються в середину)

Технічна характеристика:
- надійна конструкція
- секретність замка 4 мільярди кодових комбінацій;
- розрахований на товщину дверей від 50 до 60 мм.;
- BackSet - 50 мм.

Замки Gerda ZN 100, ZN 200, - це найпопулярніші накладні замки, призначені для вхідних та внутрішніх дверей. Відрізняються високою надійністю в роботі, стійкістю до злому, достатнім ступенем секретності і якісним дизайном. Вони забезпечені ергономічними поворотними ручками проти ковзання. Замок Gerda ZN 200 гідно отримав високу оцінку і головну премію Познанської Міжнародної Виставки Securex 2002 - «Золоту Медаль» в категорії накладних замків.

Компанія Gerda (Герда) працює в області технологій механічної безпеки з 1987 року. З перших днів її діяльності компанія поставила собі мету, що товар фірми Герда (Gerda) повинен бути виробом найвищої якості. Компанія Gerda (Герда) звернула увагу на те, що безпека не знає компромісів і що продукція без підтримки професійного консультанта, якісного монтажу і постійного сервісного обслуговування не відповідатиме вимогам безпеки Клієнтів.

Сьогоднішня позиція фірми Gerda (Герда) в Україні та інших країнах Європи вказує на те, що компанія була права, а витрачені роками величезні кошти принесли дивіденди нам та клієнтам компанії. Компанія Gerda (Герда) пропонує великий асортимент: накладних, врізаних і навісних замків. На нашому ринку представлені в основному замки для броне дверей, які і пропонує наша компанія.

Всі вироблені вироби фірмою Gerda відрізняються високою якістю. Високі технічно-експлуатаційні властивості та захисні якості таких виробів гарантовані процедурами Міжнародного сертифікат ISО 9001 та підтверджені сертифікатами, а так само багатьма престижними нагородами: Герб Сучасна Польща, Польський Престиж і Золоті Медалі Міжнародних Виставок SECUREX.

Бренд:
Gerda
Страна-производитель:
Польша

Сообщения не найдены

Написать отзыв
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку